ВИДЕО: Викторија Бекам каква што одамна не сме ја виделе

Помина долго време откако не сме ја виделе Викторија Бекам во расположение за танц. Впрочем ретко кој се сеќава како воопшто изгледаше тоа, со оглед на тоа дека поранешната спајсица важи за ледена кралица.Сепак, во последно време изгледа дека нештата се менуваат, па Бекам сe повеќе ужива во покажувањето на својата весела страна. Освен што започна јавно да покажува емоции со сопругот Дејвид, Викторија ни покажа и дека е подготвена за обединувањето на Spice Girls.

Пош Спајс организираше забава по повод 10 годишнината од основањето на нејзиниот бренд, па за прв пат по долго време се опушти и заигра пред камера и тоа на „Spice up your life“Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Оди човек по улица кога поминува кола и му ја прегазува едната нога. Човеков се витка од болка и му се дере на возачот:
- Ах, мајката твоја, за ова ќе ми платиш пола милион...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно по претежно суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на извидничкото движење
1512.- Во Севилја, Шпанија, умре Америго...
1732.- Роден е Џорџ Вашингтон, прв претседател...
1788.- Во Данцинг е роден Артур Шопенхауер,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби