ВИДЕО: Џеј Ло се струполи на сцена

Еден погрешен чекор и лесно може да се најдете на земја. Доказ дека ова им се случува и на најдобрите, е неодамнешниот пад на латино дивата, Џенифер Лопез (49), која за време на својот настап во Лас Вегас заврши на земја.Пејачката се поздравуваше со публиката, кога го подгази долгиот ракав од облеката и падна. За целата ситуација да биде поинтересна ова се случи пред да го изведе својот добро познат хит, On the Floor.

Падот помина без повреди, па Џеј Ло веќе по неколку секунди повторно беше на нозе подготвена за танцување.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Н/А

Нема
Битола
Н/А
Нема
Охрид
Н/А
Нема
Скопје
Виц на денот

Оди човек по улица кога поминува кола и му ја прегазува едната нога. Човеков се витка од болка и му се дере на возачот:
- Ах, мајката твоја, за ова ќе ми платиш пола милион...
webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
Сообраќајот на државните патишта се одвива тековно по претежно суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните...
Верски календар
На денешен ден
- Денеска е Светски ден на извидничкото движење
1512.- Во Севилја, Шпанија, умре Америго...
1732.- Роден е Џорџ Вашингтон, прв претседател...
1788.- Во Данцинг е роден Артур Шопенхауер,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби