Со неповторлива After Work забава со Нокаут се отвора нов бар во Скопје

Во Скопје се отвора нов Lounge бар кој ќе биде наменет за луѓе кои ги сакаат утринските кафиња надополнети со вкусен појадок, попладневните собиранки со колегите, но и за љубителите на ноќните излегувања. Храната и пијалакот споделени во прекрасната атмосфера во самиот центар на градот, на приземјето на управната зграда на Македонски Телеком ќе биде прекрасно задоволство.

Тelekom Trend Lounge Bar ќе биде отворен идниот петок, 20-ти декември со after work забава заедно со Нокаут. За следниот петок, 27-ми најавена е забава со Бени.Прочитајте: затвори
  • РЕПЕРТОАРИ
IDIVIDI Сервиси
IDIVIDI Речник
Powered by MagnumPRO
Download
Временска прогноза

Дожд

16°C
Битола
Дожд
14°C
Охрид
Лесен дожд
15°C
Скопје
Виц на денот

Направил некоја беља синот, а мајка му го кара и му збори како не чини да прави лоши работи. Детево во себе си мисли:
- Е да бе, ќе ја слушам надуенава.

webmail
IDIVIDI Радио
Македонски
Pop
Classical
Dance
Hip-Hop
Jazz
Rock
Ambient
Tehno&Trance
Состојба на патиштата
СОСТОЈБА: Сообраќајот на сите државни патишта се одвива по влажни коловози. ИЗВЕСТУВАЊЕ: Продукциската куќа “CHIC FILMS” и МАНУФАКТУРА ПРОДУКЦИЈА известуваат дека снимањето на...
Верски календар
маченик Калистрат и 49-те негови другари. Овој Калистрат беше од старата Картагина, што се наоѓала на африканскиот брег во денешен Тунис. Роден е во христијанско семејство и...
На денешен ден
1684.- Роден е францускиот сликар Жан Антоан...
1813.- Роден е италијанскиот композитор Ѓузепе...
1837.- Умре францускиот економист Шарл Фурие,...
1861.- Роден е норвешкиот поларен истражувач,...
Хороскоп

Овен Бик Близнаци Рак Лав Девица Вага Скорпија Стрелец Јарец Водолија Риби