Harrojeni madhësinë e penisit, ja si kënaqet një femër në seks

Kanë qenë me dhjetëra letrat dërguar psikologes së seksit të prestigjiozes ‘Bild” rreth madhësisë së penisit.Shumë meshkuj ankohen se e kanë penisin e vogël dhe se nuk arrijnë ta kënaqin partneren në seks, ndërsa disa të tjerë ankohen se e kanë të madh dhe i shkaktojnë dhimbje partneres së tyre.

Por sipas psikologes së ‘Bild’, rëndësia e penisit në seks është e dorës së dytë. Psikologia thekson se ëndrra e çdo femre është për një seks të egër, ndërsa më poshtë jep disa këshilla:

1.Trajtojeni si skallve, lidheni pas krevatit dhe më pas përkëdheleni dhe putheni në të gjithë trupin.

2.Gjatë seksit ofendojeni me fjalë të pista.

3.I bëni seks oral për 10 minuta, pastaj penetroni në vaginën e saj.

4. I lidhni sytë, pasi çdo femër me sytë mbyllur arrin 10 herë më shumë në orgazëm se me sytë hapur.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail