Kur fundjava e dy të dashurve do të shkojë keq

Munih, 6 mars 2018 (MIA) - Një dashnor i fshehur në dollap shkaktoi dy intervenime policore në Bremen.
Banorja e Bremenit ka planifikuar ta kalojë fundjavën me dashnorin e saj, por planet janë prishur kur bashkëshorti i saj është kthyer më herët, të dielën në mëngjes. Sepse sulmi është mbrojtja më e mirë, bashkëshortja ka filluar t'i bërtasë atij, ka shkaktuar zënkë me qëllim - t'i mundësojë dashnorit mundësi dhe kohë të fshihet. Por, janë përzier fqinjët të cilët, të shqetësuar për shkak të bërtiturave dhe mundësisë që bashkëshortja mund të jetë në probleme, e kanë thirrur policinë.
Policët kanë tentuar ta qetësojnë dyshen e "grindur", por e gjithë kjo ka shkuar rëndë. Ndërkohë, dashnori është fshehur në dollap, dhe në fund është gjendur i mbyllur në banesë.
Policia nuk bën të ditur nëse dashnori ka përfunduar në qelinë e njëjtë me çiftin.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail