Kejt Apton në fushatë të re për rroba banje

Los-Anxhelos, 20 prill 2018 (MIA) - Kejt Apton është e angazhuar në reklamën e re të fushatës për rroba banje të brendit Jamamej.

Siç mund të konkludohet nga fotosesioni, top modelja duket e përkryer në rroba banje dhe atë të njëpjesëshe nga koleksioni i ri "Verë 2018".lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail