Një infermiere ka detyruar gra në prostitucion me vudu rituale

Londër, 5 korrik 2018 (MIA) - Një infermiere nga Londra, Zhozefin Ijamu, është dënuar me 14 vite burg për shkak të përpjekjes të detyrojë pesë nigeriane të punojnë si prostituta në Gjermani, me kërcënim me vudu rituale.
"Treguat urrejtje të tërësishme ndaj sjelljes së mirë të atyre grave. Nuk i konsideroni si qenie njerëzore, por si robëresha të cilat duhet t'u sjellin para", deklaroi gjykatësi Riçard Bond gjatë caktimit të dënimit.
Ijamu, e njohur si Madam Sandra ka vila të saj në Benin dhe Nigeri, ku viktimat e saj i ka detyruar në prostitucion. Megjithatë, ajo i ka frikësuar, që ta imponojë fuqinë e saj.
"Gratë janë frikësuar se atyre ose familjeve të tyre do t'u ndodh diçka e keqe nëse nuk i pranojnë kërcënimet e britanikes.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail