Pse puthjet në qafë shijojnë kaq shumë?

Ti dhe i dashuri yt po putheni…vazhdoni putheni derisa gjërat bëhen edhe më serioze

Ai të puth në qafë dhe duket kaq sensuale. Në fakt, puthjet në qafë janë fillesa e gjithë kënaqësisë që vjen më pas.

Por pse të bëjnë të ndihesh kaq mirë? Pse çiftet fiksohen pas qafës së njëri tjetrit?

Qafa është zonë shumë e ndjeshme dhe kjo është një mënyrë për tu bërë edhe më intimë me partnerin në një kohë të shkurtër.

Ekspertët thonë gjithashtu se të ekspozosh apo të zgjasësh qafën tek partneri tregon gjithashtu një lloj tërheqjeje e kimie që ju bashkon të dyve.

Puthjet e qafës të dhurojnë kënaqësi më shumë se zonat e tjera pasi është zonë e mbushur me nerva që stimulohen.

Gjithsesi, mos harroni diçka! Pavarësisht se ku po e puthni partnerin tuaj, çelësi është vëmendja.

Përkushtohuni totalisht dhe gjithë energjitë fokusojini aty. Kjo do ta bëjë edhe më të veçantë momentin.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail