Pesë arsye për shkak të të cilave do të harroni femrat e hajthme dhe do t’i dëshironi trashaluqet

Edhe këtë herë femrat e bujshme kanë fituar ndaj atyre të hajthmeve, madje në terrenin shumë të pakëndshëm

Pa e tepruar, trashaluqet akoma mund të krenohen me natyrshmërinë e formave të trupit të tyre, të cilat me siguri i joshin meshkujt, shkruan Cosmopolitan, përcjell Telegrafi.

Ja për ç’arsye femrat trashaluqe janë më të mira në krevat.

1. Trashaluqet kanë natyrshëm sisë të mëdha

Meshkujt i duan sisët e mëdha. 80 për qind e femrave trashaluqe kanë madhësi të konsiderueshme natyrale të sisëve, me të cilat i çmendin meshkujt në krevat.

Kjo pjesë e trupit mund të përndezë afshe të mëdha. Ja me çka dallojnë femrat e hajthme dhe trashaluqet në seks.

2. Trashaluqet kanë vithe të mëdha dhe të rrumbullakëta

Vithet janë edhe një pjesë e trupit të cilat i përndezin meshkujt dhe shumica e tyre do të thonë që dëshirojnë që në krevat të kenë shumë më tepër “punë”.

3. Me trashaluqet të gjithë dëshirojnë të përqafohen dhe të përkëdhelen

Kur e përqafoni dikë, me siguri nuk dëshironi që të “gërvishteni” nëpër kocka. Nuk e dëshirojnë këtë as meshkujt. Shumë më mirë është të “fundoseni” në masën e ngrohtë dhe të butë e cila është e mrekullueshme dhe e këndshme.

4. Trashaluqet janë më joshëse seksualisht

Kjo ka të bëjë jo vetëm me format, por edhe me dukjen e shëndetshme, natyrale dhe energjinë. Për seks të mirë është shumë me rëndësi energjia.

5. Trashaluqet janë përplot vetëbesim

Femrat e bujshme janë më krenare, andaj te to për këtë shkak zhvillohet edhe niveli i lartë i vetëbesimit, gjë që është njëra ndër çështjet më të rëndësishme në dhomën e gjumit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail