Këto dhjetë gjëra i bëjnë gratë kur presin dhe planifikojnë seks me ju

Madje edhe ‘damat’ më të mëdha dridhen në panik nëse e dinë se mund të ketë ‘aksione’ atë natë

Edhe pse rrallë do ta vini re këtë tek ato, gratë gjithashtu kalojnë nëpër skenarë të ndryshëm, duke përfshirë frikën se do të bëjnë gjithçka siç duhet.Kujdesen shumë për dukjen e tyre, kështu që sigurohen që gjithçka të duket e përsosur, transmeton Telegrafi.

Këto dhjetë gjëra i bëjnë gratë para seksit:

1. Depilohen – sepse duan të duken sa më bukur dhe të përsosura.

2. I bëjnë me llak thonjtë e këmbëve – për t’u dukur edhe më mirë.

3. Bëjnë pak panik – gjithmonë ekziston një dozë paniku për atë se si do të duket gjithçka dhe nëse do të bëjë diçka të gabuar.

4. Zgjedhin veshje të brendshme seksi – ose ndihen në panik, sepse nuk mund të gjejnë atë që kishin imagjinuar.

5. Kalojnë orë të tëra për të vendosur se çfarë të veshin – kjo vlen për femrat që ende nuk jetojnë me të dashurit e tyre. Gjatë jetës së tyre të përbashkët, është e pamundur ta bëjnë këtë pa u vënë re.

6. Mendojnë nëse duhet të marrin prezervativë – nëse as ai nuk ka atëherë çfarë të bëjnë? Zgjidhja – më mirë të marrësh sesa të pendohesh.

7. Bisedojnë me miket – jo të gjitha, por shumica e vajzave mezi presin të takojnë të dashurit e tyre, kështu që ato shpesh flasin për këtë me miket e tyre.

8. Bëjnë një listë mendore se çfarë të sjellin për pas mëngjesi – në rast se flenë me të, nëse duhet të sjellin furçë dhëmbësh, krem për fytyrën, çamçakëz dhe rroba të pastra.

9. Harrojnë atë që kanë planifikuar – kështu që të nesërmen në mëngjes ato shkojnë në punë ose në kolegj me rroba që i kanë veshur një natë më parë, huazojnë furçën e tij të dhëmbëve dhe rregullojnë mbetjet e grimit.

10. Pinë alkool më parë – besoni apo jo, edhe femrat shpesh bëjnë panik para takimit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail