Gruaja bën seks me 919 burra për 24 orë!

Ka njerez qe bejn seks disa here ne dite, ka qe bejne edhe me disa nje heresh, por qe te besh seks me plot 919 meshkuj, kete as e kemi pare e as degjuar! Pikerisht nisur nga ky fakt, Lisa Sparx, nje aktore filmash porno, ka vendosur te hyje ne librin e rekordeve Guinness duke krijuar nje precedent: Beri seks brenda 24 oreve me plot 919 meshkuj. Lisa eshte 36 vjec, shtetase amerikane dhe e njohur gjeresisht per filma porno e me permbajtje te forte erotike. Rekordin qe krijoj, ajo e realizoj duke grumbulluar me shume se njemije meshkuj, nga mosha 18 vjec e siper, ne nje qytet te polak. Me c’deklaroi pas ngjarjes, ajo nuk u lodh se beri seks me 919 meshkuj, por nuk i doli koha gjate 24 oreve qe te beje edhe me me shume. Gjithsesi edhe me kaq, ajo hyn ne Guinness.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail