Fiton lotarinë me numrat që kishte parë në ëndërr

Një grua kanadeze që ka përdorur numra të njëjtit numra lotarie për gati 30 vjet ka fituar lotarinë me para me vlerë prej 3.9 milionë euro.
Olga Benoni nga Passage Lindor në Nova Scotia, thotë se ka "ëndërruar" grupin fitues të numrave në maj të vitit 1989 dhe ka përdorur rregullisht të njëjtit numra qysh atëherë.
"Unë i di numrat përmendësh, dhe mendova se i pashë të njëjtit në ekranin televiziv pas hedhjes së shortit, por shikimi im nuk është I mirë” citohet Beno të ketë thënë, shkruan BBC.
"Kështu që unë e harrova këtë gjë”, ka vazhduar ajo.
Të nesërmen në mëngjes, ajo kishte parë edhe njëherë nëpër gazeta shifrat fituese.
"Në fillim mendova - nuk mund të jetë e vërtetë. Është një gabim në letër dhe pastaj i thash motrës time," Mendoj se kam fituar lotari ', është shprehur Beno e cituar nga Lottery Atlantik.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail