I mbijetoi fatkeqësisë me helikopter, por e shtypi helikopteri shpëtues (video)

Bogotë, 27 prill 2018 (MIA) - Një kolumbian e humbi jetën, pasi që pas fatkeqësisë me helikopter nga e cila mbijetoi, u shtyp nga një helikopter tjetër që erdhi për ta shpëtuar.
Në xhirimin e publikuar në internet shihet se si helikopteri i dytë rrotullohet mbi mbetjet e helikopterit të parë, pas çka piloti humbë kontrollin dhe fluturakja rrëzohet.
Autoritetet lokale kumtuan se helikopteri i parë është rrëzuar për shkak të problemeve teknike. pas çka në vendin e fatkeqësisë ishte dërguar edhe një helikopter tjetër, i cili gjithashtu ka pasur probleme teknike dhe është rrëzuar.
Fatkeqësia ndodhi në pjesët malore në jug të Kolumbisë, ndërsa me helikopterët janë transportuar punëtorë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail