Gjirafa ia mori jetën një regjisori gjatë xhirimit

Johanesburg, 7 maj 2018 (MIA) - Regjisori afrikano-jugor Karlos Karvalo pësoi gjatë xhirimit të emisionit në një rezervat për kafshë të egra, pasi papritmas e ka sulmuar një gjirafë.
Shtëpia e produksionit Kalakru konfirmoi se Karvalo e ka humbur jetën gjatë incizimit të një filmi dokumentar në fermën Glen Afrik, në veriperëndim nga Johanesburgu, kur ka ndodhur "takimi fatal me gjirafën". Karvalo gjendej pranë kafshës kur ajo e ka tundur qafën dhe e ka rrëzuar.
Regjisori është transferuar menjëherë në një spital në Johanesburg ku ka vdekur natën e njëjtë për shkak lëndimeve të marra.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail