Opra Uinfri ka vilën më të shtrenjtë në Hollivud (video)

Los Anxhelos, 18 maj 2018 (MIA) - Ndër yjet e Hollivudit që jetojnë në vila më të shtrenjta janë Elen Dexheneris dhe gruaja e saj Porsha de Rosi, si dhe Rajan Sikrest, por froni i përket "mbretëreshës së tok-shou - Opra Uinfri.
Gjegjësisht, ajo jeton në një pallat me një vlerë totale prej 85-90 milionë dollarë, që shtrihet 23.000 metra katrorë.
Shtëpia ka gjashtë dhoma gjumi, 16 banjo, një pishinë, një dhomë çaj, një fushë tenisi, dy kinema shtëpie, një kantinë vere dhe shumë dhoma të tjera për relaks.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail