Një fëmijë dyvjeçar pi nga 40 cigare në ditë

Xhakartë, 16 gusht 2018 (MIA) - Një dyvjeçar nga Indonezia është bërë i varur nga cigarja, pasi prindërit e tij kanë pranuar se brenda një dite ai i tymos hiq më pak se 40 cigare.
Rapi Ananda Pamungkas nga qytetit Sukabumi në Indonezi kishte filluar të pijë derisa i gjente disa cigare nëpër rrugët e lagjes.
Por, nuk iu deshën shumë ditë të kalojnë që ai të bëhet i varur dhe të konsumon në masë të madhe cigare.
Sipas mediave lokale, duhahpirësi i vogël dhe prindërit e tij ende nuk kanë vizituar mjek që të konsultohen si fëmija të largohet nga nikotina.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail