Qentë kanë shpëtuar një foshnje të hedhur në kanalizim

Nju-Delhi, 1 gusht 2019 (MIA) – Në Indi, një grup qenësh endacakë kanë shpëtuar një foshnje, të cilën sapo e kishte hedhur në rrjetin e kanalizimit.

Në xhirimin e kamerave të sigurisë shikohet se si gruaja e vendos vajzën e sapolindur në kanalizim. Këtë, tufa e qenve menjëherë e vërejtën dhe menjëherë u afruan dhe e nxorën foshnjën në vend të sigurt.

Kjo e ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve, pas çka dikush e ka thirrur policinë.

Foshnja përfundoi në spital ku e ka marrë ndihmën e parë. mb/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail