Ngrenë gjoksin dhe ngushtojnë belin: Korsetë janë një hit i modës së verës

Janë ideale për të dalë nga shtëpia, lehtë kombinohen dhe më e mira nga të gjitha, theksojnë plotësisht figurën

Se sa aktuale dhe popullore janë, tregon fakti se në Met Gala janë veshur në variante të ndryshme nga disa zonja të famshme – Billie Aillish, Sydney Sweeney, motrat Hadid, si dhe shumë të tjera.Bluzat dhe korsetë të inspiruara me korsetë janë një nga trendët kryesorë, dhe në të njëjtën kohë janë seksi dhe të guximshme, por edhe praktike dhe vishen lehtë, transmeton Telegrafi.

Theksojnë gjoksin dhe belin në mënyrë shumë sensuale, duke nxjerrë në pah kështu feminilitetin, dhe përparësia e madhe e korsesë është se u bën lajka edhe femrave dhe zonjave me trup të hajthëm dhe pa forma trupore të theksuara.Domethënë, kjo pjesë hollon vizualisht belin, ndërsa dekolteja e bën atë joshëse dhe më të fortë.

Vishen në një ngjyrë, por edhe korse me stampa dhe ato prej pambuku të thjeshtë e trikotazh, të përshtatura me stilin e përditshëm, të relaksuar. Sigurisht që nuk mungojnë edhe korsetë prej sateni, mëndafshi, me detaje dantelle, kosha ekspresive që janë një zgjedhje e shkëlqyer për një dalje nate apo kombinime sfiduese.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail