Nëse ai e tradhton atë, ai do t'i paguajë faturat e saj për pjesën tjetër të jetës së tijLos Anxhelos, 2 shtator 2022 (MIA) – Një “Tiktoker” e quajtur Shailene Martinez nga shteti amerikan i Ajdahos tregon se si u sigurua që i fejuari i saj të mos e tradhtonte.

– I fejuari im sapo ka firmosur një dokument ligjor që ne e kemi noterizuar, i cili thotë se nëse më mashtron ndonjëherë, do të duhet të paguajë faturat e mia. Pra, nëse më ka mashtruar, dreq!, thotë vajza në videon e Tik-Tok, e cila ka mbi tetë milionë shikime.

Nusja e ardhshme shton se është "e zgjuar dhe e fuqishme dhe një dhuratë e vërtetë" sepse i fejuari i saj e ka shkruar personalisht dokumentin.

"Kjo është gjëja më e zgjuar që kam dëgjuar ndonjëherë", "A mund të na dërgoni një lidhje me një PDF të atij dokumenti" - lexoni disa nga komentet.

Martinez theksoi më tej se ajo nuk do të zbulonte detajet e asaj marrëveshjeje dhe se ishte një "gjest shumë romantik" nga i fejuari i saj.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail