Takimi më e shkurtër e dashurisë në histori përfundoi në vetëm 30 sekonda

Londër, 13 janar 2023 (MIA) – Shfaqja britanike e takimeve televizive të BBC-së, The Button, ka marrë një kthesë mjaft të pakëndshme pasi një fanse e filmave dhe komikeve Marvel refuzoi në mënyrë të vrazhdë një vajzë që nuk kishte të njëjtën shije.

Në emision dy persona ulen para një butoni mes tyre. Kur ndizet me ngjyrë të kuqe, çdo pjesëmarrës mund ta shtypë atë dhe të kalojë në një takim, dmth. bisedë me një person tjetër. Nëse nga ana tjetër “takimi i dashurisë” zgjat më shumë se 10 minuta, të gjitha shpenzimet e takimit të radhës mes tyre do t’i paguajë emisioni... Por “takimi” mes Donit dhe Marias përfundoi pas vetëm 30 sekondash. .

Domethënë, pasi zëri i kompjuterizuar e prezantoi Donin, ai i bëri edhe Marisë pyetjen e parë: “Të pëlqen ‘Marvel’?”...Dhe këtu filloi fiasko.

- E dini çfarë... Jo!, tha Maria - Vëllai im shikon filma "Marvel", por unë thjesht nuk mund të futem në atë "anime".

– Ju nuk mund të mos i doni filmat e Marvel. Ata janë të mahnitshëm! Dhe nuk është “anime”, janë heronj që përpiqen të shpëtojnë botën!”, shpjegoi Donny.

Pati një heshtje të sikletshme, kështu që Maria shkoi të shtypte butonin e kuq për të përfunduar takimin. Megjithatë, Donnie e kapërceu atë dhe vazhdoi të fliste për dashurinë e tij për Marvel Universe.

– Unë kam një qen me emrin Marvel, është punë e madhe për mua!, shtoi djali i ofenduar teksa largohej.

E parashikueshme, batutat për këtë ngjarje pasuan në hapësirën e internetit.

“E admiroj që edhe e dëgjoi pa u hakmarrë dhe ofenduar”, “Hahaha arriti të ofendojë fansat e ‘Marvel’ dhe ‘anime’”- lexojnë disa nga komentet.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail