Emisioni "E diell" në Top-Channel

Tiranë, 3 tetor 2011 (MIA) - Emisioni "E diell" në Top-Channel do të vjen me një format të ri i cili titullohet "2 Fantastikët".

Ky do të jetë një program muzikor ku marrin pjesë 12 këngëtarë të rrymave të ndryshme nga të gjitha trojet shqiptare. Vet emri i programit "2 Fantastikët" na tregon së ky show funksionon në duete, dueti i parë fantastik do të përbëhet nga dy këngëtaret e mrekullueshme, Juliana Pasha dhe Yllka Kuqi.

Emisioni i parë fillon këtë të diel, 2 tetor, dhe për 12 javë gjatë duetet do të konkurrojnë në garën e fortë për të qenë "2-shja fantastike".lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail