Gjetën ar në vlerë prej 10 milionë dollarësh!

Një çift nga Kalifornia as që ka mundur të imagjinojë se çfarë mund të gjejnë në tokën e tyre.

Ata kanë gjetur monedha ari të fshehura nën tokë, në vlerë prej 10 milionë dollarësh.

Çifti ka gjetur 1.247 monedha që datojnë nga periudha 1847-1894 dhe ato janë në gjendje shumë të mirë.

Ari është gjetur në kavanoza metali nën një dru.

Fatlumët kanë mbetur anonimë për mediat, por thuhet se ata jetojnë në një fshat të Kalifornisë, ndërsa nuk dihet se kush e ka fshehur arin.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail