LSDM me dënim të deklaratës së deputetes Doda

Shkup, 14 mars 2017 (MIA) - LSDM në kumtesën e sotme e dënon "retorikën provokuese" në deklaratën e deputetes së parlamentit shqiptar, Mesila Doda, sa i përket Republikës së Maqdonisë, "e e cila nuk është në frymën e ndërtimit të marrëdhënieve të mira fqinjërore dhe respektimit të ndërsjelltë ndërmjet dy vendeve fqinje".
"Paraqitjet e këtilla publike shkojnë në dobi vetëm të atyre të cilët krijojnë ndarje dhe punojnë në nxitjen e përçarjes dhe mosdurimit, në kundërshtim të vlerave evropiane për të cilat angazhohemi", ceket në kumtesën e LSDM-së.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail