Një shkupjan sulmohet nga qen endacakë

Shkup, 11 janar 2018 (MIA) - Një gjashtëdhjetë e tre vjeçar nga Shkupi ka paraqitur se dje rreth orës 11:30 minuta është sulmuar nga dy qen endacakë në rrugën "Februarski pohod" në Novo Lisiçe.
Siç njoftoi MPB, një prej qenve e ka kafshuar atë në pjesën e pasme të këmbës së majtë duke e lënduar dhe gjakosur.
Shkupjani ka shkuar vetë në Klinikën Infektive ku i është dhënë ndihma mjekësore.
Policia sot konfirmoi se rasti është paraqitur në orën 11:45 minuta.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail