Apeli i rerfuzoi ankesat - njëmbëdhjetë të akuzuarit mbetet në paraburgim

Shkup, 12 janar 2018 (MIA) - Gjykata e Apelit në Shkup i refuzoi si të pabaza ankesat për masat e shqiptuara paraburgim të njëmbëdhjetë personave të dyshuar për dhunën në Kuvend më 27 prill.
Gjykata e Apelit pas seancave të mbajtura dje dhe sot, kumtoi se është refuzuar ankesa e të paditurit Oliver Popovski, Goran Gjoshevski, Vllado Jovanovski, Mitko Çavkov, Igor Durlovski, Munir Pepiq, Dushko Llazarov, Mitko Peshov, Oliver Radullov, Bogdan Ilievski dhe Ilija Slavkovski.
Pritet që Apeli t'i komunikojë vendimet për ankesat e shtatë të akuzuarve tjerë, të cilët u ankuan për masën e paraburgimit të shqiptuar.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail