Arrestohen pesë persona si pjesë e një grupi i cili ka transportuar kokainë dhe marijuanë

Shkup, 16 maj 2018 (MIA) - Pesë persona janë arrestuar nën dyshimin se janë pjesë e një grupi i cili ka transportuar kokainë dhe marijuanë.
Rastin e konfirmoi Ministria e Punëve të Brendshme prej ku paralajmërojnë më shumë detaje për më vonë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail