Mot me diell dhe i ngrohtë, deri 35 gradë

Shkup, 12 qershor 2018 (MIA) - Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë, pasdite në rajonet malore me paraqitje afatshkurtra të shiut dhe bubullima. Do të fryjë erë e dobët jugore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 19 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri 35 gradë. Indeksi UV do të jetë tetë.
Në Shkup mot i ngjashëm me temperaturë prej 17 deri 34 gradë.
Të premten do të ketë paraqitje të izoluar të motit jostabil, kryesisht në rajonet malore. Në fund të ditës dhe të shtunën do të ketë paqëndrueshmëri më të theksuar, në vende me shi shumë të dendur, erë e përforcuar dhe kushte për paraqitje të bubullimës. Të dielën priten reshje të shumta të shiut lokal dhe bubullima të rralla.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail