Mot me diell dhe i ngrohtë deri 36 gradë

Shkup, 12 korrik 2018 (MIA) - Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë veriperëndimore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 10 e deri në 19 gradë Celsius, ndërsa temperatura e ditës prej 28 e deri në 36 gradë Celsius. Indeksi UV do të jetë 9.
Në Shkup moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë veriore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 17 gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 34 gradë Celsius.
Të premten dhe gjatë fundjavës në orët pasdites është e mundur paraqitje e izoluar e shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullima të rralla. Do të fillojë të fryjë erë verë mesatare përkohësisht e përforcuar kryesisht nga veriu.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail