Hapet spitali i përgjithshëm privat Euroitalia

Shkup, 28 nëntor 2018 (MIA) – Poliklinika e specializuar Euroitalia u shndërrua në një spital të përgjithshëm, hapja e të cilit do të bëhet sot paradite në afërsi të komunës Petrovec të Shkupit.

Nga ky spital informojnë se disponojnë me pajisje më moderne dhe me kuadër mjekësor të kualifikuar, i cili 24 orë është në funksion të pacientëve.

“Detyra jone e përditshme është kujdesi sa më profesional, më efektiv dhe më i ndërgjegjshëm për pacientët. Motoja jonë është “Për shëndetin tuaj, ne kujdesemi në mënyrë evropiane”, citojnë nga ky spital.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail