Ivanov në hapjen e ciklit të ri "Gara kombëtare për biznes plan më të mirë në shkollat e mesme në Maqedoni"

Shkup, 22 shtator 2011 (MIA) - Presidenti i Republikës së Maqedonisë Gjorge Ivanov, sot do të ketë fjalim në hapjen zyrtare të ciklit të ri të "Garës kombëtare për biznes plan më të mirë në shkollat e mesme në Republikën e Maqedonisë".

Ivanov do ta vizitojë edhe panairin e start-ap firmave, i organizuar nga Biznes qendra start-ap në Fakultetin makinerik dhe Qendrën kombëtare për zhvillim të inovacioneve dhe mësimit sipërmarrës.

Në Fakultetin makinerik do të prezantohet edhe laboratoria e re.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail