Parashikimi i motit

Shkup, 23 prill 2013 (MIA) -  Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë  me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e  dobët me  drejtim të ndryshueshëm. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej katër deri në 10 , ndërsa ajo ditore prej 20 deri në 26 gradë celsius.

Në Shkup  mot i ngjashtëm me temperaturë  prej tetë dhe me atë ditore deri në 24 gradë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail