Ushtrime për dembelet: Si të qëndroni në formë pa u munduar shumë

E vërteta është që të gjithë përtojmë kur vjen puna për t’u ushtruar e për të mbajtur trupin në formë. Përveç atyre që palestrën e kanë bërë shtëpi të dytë e fitness-in mënyrë jetese

Duhet ta pranojmë që para shëtitjes apo kafes me shoqet, nuk do të zgjidhnim asnjëherë gjimnastikën.

Pra, ju duhen vetëm 20 minuta në ditë për të realizuar vithe si të atyre që shikoni në Instagram.

Kjo video do t’ju tregojë se si të qëndroni në formë, të punoni me vithet tuaja dhe të dilni edhe për kafe.

Duhet vetëm pak më shumë dëshirë dhe do ia dilni!

Instruktori i Barre, Jake DuPree, do t’ju udhëzojë si të bëni këto stërvitje 20-minutëshe:lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail