Kim Kardashian mahnit me format trupore në paraqitje me bikini, ndërsa bën akrobaci në plazh

Kim Kardashian vërtetoi se i pëlqen të punojë shumë dhe të luajë shumë të dielën, pasi iu rikthye detyrave të saj profesionale duke pozuar për një fotosesion seksi në Cabo San Lucas, Meksikë.Ylli i spektakleve, 39-vjeçararja dukej fenomenale duke treguar linjat e saj atraktive në bikini rozë, shkruan DailyMail.Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” u tha se po merrte pjesë në një xhirim për gamën e saj të bukurisë ‘KKW‘ ndërsa tregonte fizikun e saj.Kim u pa duke u ribashkuar me burrin Kanye West gjatë fundjavës në rrjetet sociale, mes raporteve për telashe në martesën e tyre pas ofertës së tij të pakursyer për presidencë.Duket se dyshja janë duke u përqendruar në rikuperimin e marrëdhënieve, pavarësisht faktit se ajo ndodhet në Los Angeles, ndërsa ai kalon shumicën e kohës duke punuar në fushatën e tij në Wyoming.Çiftit iu bashkua motra e Kimit, Kourtney Kardashian këtë fundjavë.Kanye, 43 vjeçar, nuk u duk se ishte i pranishëm për fotosesionin, pasi ai raportohet se fluturoi përsëri në Los Angeles për të qenë me gruan dhe fëmijët e tij këtë fundjavë.Një burim i tha Revistës People: “Të dielën se reperi ishte kthyer në Los Angeles për të kaluar një kohë cilësore me familjen e tij”.


“Ai është ende i zënë duke punuar në muzikën e tij dhe fushatën presidenciale, por me të vërtetë i kanë munguar fëmijët dhe fluturoi për t’i parë ata”, tha burimi i brendshëm.“Të gjithë ata po kalojnë fundjavën në shtëpinë e tyre “Hidden Hills” dhe po zënë vend si një familje”, tregoi më tutje burimi.Kim dhe Kimye u martuan në Firence gjashtë vjet më parë dhe së bashku kanë katër fëmijë: North, shtatë vjeçare, Saint, katër vjeçar, Chikago, dy, dhe Psalmi, një vjeçar.Familja u kthye kohët e fundit në Los Angeles pas një udhëtimi të fundit në Karaibe që u raportua se ndodhi për të shpëtuar martesën e tyre në mes të luftës së dyshuar bipolare të Kanye Wets.

Ndërkohë, një burim i brendshëm i tha Revistës People pretendonte se Kanye ishte izoluar në pronën e tij në Wyoming larg gruas dhe fëmijëve të tij para udhëtimit në Karaibe dhe ‘dëshiron të jetojë’ atje.

Sidoqoftë, një burim i DailyMail.com sqaroi se Kanye, i cili po kandidon për President të Shteteve të Bashkuara këtë vit, nuk ishte “kurrë duke jetuar larg” nga Kim.

Burimi i brendshëm shpjegoi: “Ai bën shumë punë në Wyoming dhe ajo punon në Los Angeles. Ata janë përqendruar në familjen e tyre tani dhe rrallë flasin për politikë”.“Ata kishin një javë të mirë familjare në Republikën Dominikane”, tha një person i fshehtë për Revistën People pasi familja u kthye në Amerikë. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail