Fotografi festive të vajzës më të bukur në botë (foto)

Moskë, 30 dhjetor 2016 (MIA) - Anastasia Knjazeva, e cila para një kohe të caktuar u shpall si "vajza më e bukur në botë" edhe një herë i magjepsi fansat e saj në Instagram, por tani në edicionin festiv të saj.Vajza, si edhe zakonisht duket si kukull. Ndërsa, ata të cilët kanë punuar me të thonë se para objektivit ajo sillet si profesioniste e vërtetë dhe se e gjithë kjo është e natyrshme.Bukuroshja e vogël me sy të kaltër, në Instagram i ka 350.000 ndjekës, por për profilin e saj kujdeset nëna e saj Ana.Edhe pse është vetëm pesë vjeçare, për të parashihet karrierë e shndritshme prej një fotomodeleje.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail