Jolie dhe Pitt finalizojnë ndarjen

Hollivud, 10 janar 2017 (MIA) - Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë arritur marrëveshje për finalizimin e shkurorëzimit në formë private dhe do të punojnë së bashku në ribashkimin e familjes, kanë njoftuar aktorët me një komunikatë të përbashkët.
Në deklaratën e tyre thuhet se gjitha detajet e shkurorëzimit do të mbesin të fshehta duke përdorur një gjykatës privat.
"Palët kanë nënshkruar marrëveshje për të ruajtur privatësinë e fëmijëve dhe familjes, duke mbajtur konfidenciale gjitha dokumentet gjyqësore", thuhet në deklaratën e tyre.
"Prindërit janë të përkushtuar që të veprojnë të bashkuar për t’u këndellur dhe ribashkuar familjen".lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail