Fansat në Azi e befasojnë Dua Lipen me mesazhe në gjuhën shqipe

Prishtinë, 10 maj 2018 (MIA) - Ylli i Pop muzikës nga Kosova, Dua Lipa është duke mbajtur koncert në Azi ku është befasuar nga fansat e saj.
Ditën e djeshme këngëtarja ka performuar në Tokio dhe përtej duartrokitjeve e brohoritjeve që mori nga të pranishmit ka marrë edhe mesazhe në gjuhën shqipe.
Dukagjin Lipa, babai I këngëtares ka postuar fotografi në rrjetin social Instagram ku shihen afishe me mesazhet si: “I Dua You”. “Kur dashuria ka kuptim në çdo gjuhë. ‘I dua you’ një dedikim nga fansat.”, ka shkruar babai i këngëtares në postimin e tij dedikuar të bijës, transmeton Kosovapress.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail