XH. K, Roling e përgatit skenarin për "Bishat fantastike 3"

Los-Anxhelos, 4 qershor 2018 (MIA) - Shkrimtarja britanike Xh.K. Roling e shkruan skenarin për filin e tretë nga pesë të planifikuarat nga tregimi "Bishat fantastike" i cili në fakt është vazhdimi i librave të popullarizuara në botë "Hari Poter".
sapo e përfundova romanin tim, ndërsa tabni e shkruaj skenarin për "Bishat fantastike 3". Uorner Bros, si dhe regjisori Dejvid Gejts çdphetë dëgjojnë çfarë kam të them, edhe pse nuk është patjetër të jetë fjala e fundit. E gjithë kjo është punë kolektive", deklaroi Roling.
Premiera e "Bishat fanstatike 2": Krimet në Grindenvold është paraparë për më 16 nëntor të këtij viti.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail