Vetëvritet kreatorja njujorkeze Kejt Spejd

Nju-Jork, 6 qershor 2018 (MIA) - Kreatorja amerikane Kejt Spejd, e cila u bë e njohur si disenjatore e çantave të grave është gjetur e vdekur në banesën e saj në Nju-Jork. Policia konsideron se bëhet fjalë për vetëvrasje.
Spejd (55) është gjetur e varur nga ndihmësja e saj shtëpiake në banesën në avenia Park në Manhatën.
Kejt ishte e njohur për kreacionet e saj të çantave, stolive dhe veshjeve të femrave me brendin "Kejt Spejd Nju-Jork", si dhe bashkëpunimin me "Frensis Valentajn".lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail