Makina e Mister Binit në ankand

Londër, 8 qershor 2018 (MIA) - Makina e gjelbër "British lejland mini" të cilën komediani Rouan Etkinson me vite e ngiste në serialin "Mister Bin" është dhënë në ankand me titull "Ikona dhe legjenda nga Holivudi". Çmimi fillestar është 60.000 dollarë.
Në episodin e parë makina e Binit ishte e portokalltë, dhe ishte shkatërruar në fund të episodit të njëjtë. Prej atëherë, Bin nuk është ndarë nga makina e tij e adhuruar e gjelbër-e verdhë me haubë, të zezë.
Në ankand, do të mund për 1.700 dollarë ta blini edhe sharrën nga horor filmi "Masakra e Teksasit me sharrë me motor 2".lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail