Këngëtari Vllatko Ilievski është gjetur i vdekur në automobilin e tij

Shkup, 7 korrik 2018 (MIA) - Pop këngëtari maqedonas, Vllatko Ilievski (33) është gjetur i vdekur në automobilin e tij "Tojota" mbrëmë rreth orës 23 në rrugën "Brigada e tretë maqedonase", informon MPB-ja.
Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer Prokurori publik dhe ekipi hetues i SPB-Shkup, ndërsa me urdhër të Prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dërguar në autopsi.
Nga MPB kumtojnë se nuk ka infromata për shkaqet e vdekjes së Ilievskit.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail