Hidhen dyshime se Marina Vjollca është shtatzënë

Ata janë ndër çiftet më të njohura të botës së shoubizit shqiptar.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tash e sa kohë po vazhdojnë të relaksohen para se të fillojë sezona e tyre e angazhimeve.Çifti gjatë ditëve të para të pushimeve kanë zgjedhur qytetin britanik të Londrës teksa po qëndrojnë pranë një hoteli në afërsi të pallatit të Kensingtonit.

Dyshja po vazhdon të publikojë imazhe të ndryshme në llogarinë personale në Instagram teksa kanë shkaktuar spekulime në mesin e fansave të tyre.

Bukuroshja dhe këngëtari shihen teksa kanë vendosur duart e tyre në barkun e prezantueses, e cila ka shkaktuar komente se janë duke pritur të bëhen prindër.

Ndryshe, Geti e Marina ka tashmë dy vite të martuar, ku lidhjen e tyre e kurorëzuan me një festë të madhe në shtator të 2017-s. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail