Bjionse e fotoshopuar në posterin për “Mbretin Luan”

Los-Anxhelos, 24 korrik 2019 (MIA) – Aktori Xhon Oliver në intervistën për Shou i Stiven Kolbertit” zbuloi se Bionse ka qenë e fotoshopuar në posterin promovues kryesor për filmin e ri #Mbreti Luan”.

Në fakt, fytyra e saj më pas është shtuar në fotografi, se ajo nuk ka marrë pjesë në fotografim.“Po, ajo nuk ishte atje. Nuk më kujtohet, por më duket, të gjithë të tjerët ishin atje…Dhe, nuk mundesha të qëndroj në vendin ku ishte shkruar emri i Bijonsit”, thotë Oliver.

Megjithatë, aktori britanik më tej theksoi se është adhurues i madh i Bijonsit, dhe se e konsideron për “mbretëreshë të vërtetë”, siç tha në shaka – në vend të Elizabetës së Dytë.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail