Adell është krenare me pamjen e saj të re

Los Angjelos, 28 tetor 2019 (MIA) – Pas divorcit nga burri i deritanishlm, Sajmon Konecki (45), këngëtarja Adell nuk mund ta heqë buzëqeshjen nga fotografitë e saj në rrjetet sociale.

Shumica konsiderojnë se kjo është për shkak të peshës së saj dukshëm më të vogël që ka ajo tani në karahasim me më parë. Pas xhirimeve nga ditëlindja e kolegut të saj Drejk, nuk pushojnë komentet nga adhuruesit rreth asaj se më e dobët është ajo tani.

Ndërkaq që kjo, i referohet asaj që Adelle tani më shumë kohë i kushton vetes dhe më shpesh është në sallën e ushtrimeve.

“Deri pak kohë më parë qaja, tani po djersitem”, tha ajo në një nga komentet e saj.

Adell dhe bashkëshorti i saj 14 më i vjetër, Sajmon Konecki u kurorëzuan në vitin 2016, pas pesë viteve të kauara në lidhje, Zyrtarisht u divorcuan muajin e kaluar, ndërsa zërat flasin se ajo tani është në lidhje me reperin Skepta. ab/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail