I dashuri i Dua Lipës shkoi në ‘MTV EMA’ me shapka dhe me çorapët me ngjyra të ndryshme

Modeli Anwar Hadid arrin të tërheqë vëmendje thuajse në secilën dalje të tij publike, e sidomos në muajt e fundit meqë është në lidhje me Dua Lipën.

Shqiptarja e famshme, të dielën mbrëma ishte një prej yjeve kryesore në evenimentin ‘MTV Europe Music Awards’, ku ishte ftuar për të interpretuar në skenë.Në ngjarjen e madhe muzikore, ajo ishte shoqëruar edhe nga i dashuri i saj, i cili u kujdes që edhe kësaj radhe të tërhiqte vëmendje.

20-vjeçari, i cili është vëllai i modeleve të famshme, Bella dhe Gigi Hadid, kishte shkuar në ceremoninë e ‘MTV EMA’ me shapka, ndërsa çorapët e tij nuk kishin ngjyrë të njëjtë.

Për këtë arsye, ai është bërë menjëherë sensacion në rrjetet sociale, ndërkohë që është përfolur edhe për qëndrimin ‘e largët’ të çiftit teksa qëndronin ulur pranë njëri-tjetrit. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail