Arbenita Ismajli merr vëmendjen me pozën e fundit me bikini, teksa vë në dukje linjat trupore

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Ajo ndan shpesh me ndjekësit fotografi të ndryshme, duke pozuar për brendet e njohura apo edhe ndonjë fotografi artistike.Jo të pakta janë rastet kur bukuroshja Ismajli publikon edhe ndonjë fotografi provokuese, duke treguar fizikun e saj.Një të tillë, ajo e ndau së fundmi me ndjekësit në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqej duke pozuar me bikini.

Teksa pozonte e shtrirë dhe nën filtrat bardhë e zi, Arbenita dukej mjaft tërheqëse duke vënë në dukje linjat e saj trupore.

Ajo përndryshe po vazhdon të qëndrojë në Londër – qytet ky në të cilin ka qëndruar e izoluar gjatë gjithë pandemisë. /Telegrafi/
View this post on Instagram

🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

You do not tell me what tew dew- in Poojas voice 👄

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) onlexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail