Gjashtëmbëdhjetë të famshmit që kanë vdekur nga coronavirusi

Derisa shumë prej yjeve po shërohen nga coronavirusi (COVID-19), disa prej tyre nuk e kishin këtë fat.

Bota ka humbur një numër të madh të të famshmëve përgjatë këtyre muajve si pasojë e komplikimeve me virusin COVID-19.Nick Cordero është aktori i fundit që humbi betejën me coronavirusin, ndërsa para tij kanë vdekur edhe: Adam Schlesinger, Andrew Jack, Alan Merrill, Joe Diffie, Ken Shimura, Terrence McNally, Mark Blum, Manu Dibango, Floyd Cardoz, Julie Bennett, Patricia Bosworth, Forrest Compton, Jay Benedict, Lee Fierro dhe John Prine.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail