Arilena Ara tregon rezultatet e mahnitshme të arritura falë përkushtimit në palestër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, ka treguar gjithmonë një simpati të veçantë për palestrën.

Ajo është shumë e përkushtuar në ushtrimet e fitnesit bashkë me të dashurin e saj, ku si rezultat kanë arritur që të kenë secili nga një trup perfekt.Së fundmi, ka qenë Arilena ajo e cila ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaq trupin e saj të tonifikuar në palestër.Nga vija trupore dhe formësimi i muskujve, duket se këngëtarja shkodrane ka bërë një punë mjaft të madhe që të arrijë deri në këtë linjë.Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta, me shumë prej fansave që e kanë përgëzuar për arritjen e këtij qëllimi.

Arilena përndryshe ishte paraparë që të përfaqësonte Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”, në qoftë se nuk do të anulohej si shkak i pandemisë globale COVID-19.

“Shaj” mban titullin kënga shqiptare e cila u prit mjaft mirë, ndërsa në versionin anglisht u konvertua në “Fall from the sky”. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail