SHBA: Robert Patinson pozitiv me koronavirus

Londër, 4 shtator 2020 (MIA) – Aktori holivudian Robert Patinson ka qenë pozitiv në testin për koronavirus, transmetojnë “Veniti fer” dhe “Holivud riporter”, duke iu referuar burimeve anonime.

Për shkak të kësaj, edhe xhirimi i filmit të ri “Betmen” është ndërprerë, vetëm disa ditë pasi vazhdoi puna nl studion afër Londrës, Angli.

Shtëpia e produksionit Uorner Bros konfirmoi se xhirimi i “Betmenit” është ndërprerë përkohësisht dhe se “një anëtar i ekipit” ka qenë pozitiv me Kovid-19, por nuk zbuloi për cilin bëhet fjalë.

Shfaqja e filmit është caktuar për më 1 tetor të vitit 2020. ar/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail