Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi festojnë njëvjetorin e martesës

Prezantuesja Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi ditën e sotme (e hënë) festojnë njëvjetorin e martesës.

Çifti kurorëzuan dashurinë në një ceremoni luksoze vitin e kaluar dhe për të kujtuar këtë ditë të rëndësishme të tyre, së fundmi aktorja ndau një fotografi bardh e zi të realizuar në ditën e dasmës.Bukuroshja shqiptare njëherësh i ka bërë një dedikim të veçantë bashkëshortit të saj dhe ka falënderuar miqtë që e bënë atë ditë të paharruar.“Si sot një vit më parë, u kënaqa shumë, po shumë në një dasmë, që rezultoi të ishte e imja”.lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail