Capital T tregon figurën e tonifikuar trupore: Ka qenë një verë e mirë, tani është koha të shëndoshemi

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ditë më parë zbuloi edhe titujt e tetë këngëve të pjesë së dytë të albumit të tij, “Skulpturë”.

Albumi do të dalë në shitje nga data 1 tetor në të gjitha platformat e muzikës.Teksa po shijon suksesin e këngëve të fundit dhe albumit në ardhje, Capital T po tregohet mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale.

Shpesh ai ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, reperi nga Prishtina ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi nga pushimet, ku ka vënë në pah figurën e tij muskulore.

Ai është shumë i përkushtuar ndaj ushtrimeve në palestër, dhe ka qenë gjithmonë i komentuar për arritjet e tij në fizik, ku nga një djalë obez arriti të shndërrohej në një mashkull të tonifikuar.

“Ditët e fundit të verës, ka qenë një kohë e mirë, tani koha për t’u trashur pak”, ka shkruar Capital T në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, pëlqimet e komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për trupin e tonifikuar. /Telegrafi/lexo shkretoj
  IDIVIDI Sherbime
Shiko Live TV
TV program
Multibox
Video
Chat
Foto
MaxARENA
WebMail
E-cards
Forum
Games
Tel. Lista
Lajmerime
Fjalor
IDIVIDI Fjalorë 
Powered by MagnumPRO
Download
Horoskopi

Dashi Demi Binjakët Gaforrja Luani Virgjeresha Peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

webmail